Kelių tiesimas

2023 m. įkurta bendrovė savo gaminius ir sprendimus pristato daugiau nei 130 šalių.

Kelių tiesimas

Kelių tiesimas
Vilniuje

Image

Kelių tiesimas
Kaune

Image

Kelių tiesimas Klaipėdoje

Image

Kelių tiesimas Šiauliuose

Image
Image

Atliekame kelių tiesimo darbus

Reikalingi profesionalūs kelių tiesimo darbai? Mes esame čia, kad užtikrintume, jog Jūsų keliai būtų ne tik saugūs, bet ir tvarkingi bei patvarūs.

Kreiptis

+370 669 00990

info@bcc.lt

R. Kalantos g. 76 C, Kaunas

Kelių tiesimo darbai

  • Patirtis ir profesionalumas: Turime ilgametę patirtį kelių tiesimo srityje ir pasižymime aukščiausiu profesionalumu.

  • Moderni technologija: Naudojame naujausią technologiją ir įrangą, leidžiančią atlikti kokybiškus ir efektyvius kelių tiesimo darbus.

  • Saugumas: Atliekame darbus laikydamiesi griežčiausių saugos standartų, užtikrindami kelių naudotojų saugumą.

  • Individualus požiūris: Kiekvienas kelias yra unikalus, todėl teikiame individualų dėmesį kiekvienam projektui, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir lūkesčius.

Kreiptis

+370 669 00990

info@bcc.lt

R. Kalantos g. 76 C, Kaunas

Image
Dažnai užduodami klausimai
01Kaip veikia Kelių tiesimas?

Kelių tiesimas yra procesas, kurio metu vykdomos įvairios inžinerinės ir statybos veiklos siekiant pagerinti esamų kelių būklę, pritaikyti juos naujiems reikalavimams arba tiesiog išplėsti kelių tinklą. Šis procesas dažniausiai apima šias pagrindines veiklas:

  1. Planavimas ir projektavimas: Pirmiausia yra bandoma nustatyti, koks konkrečiai kelio tiesinimo tikslas, ar tai būtų esamo kelio rekonstrukcija, naujo kelio statyba arba tiesiog esamo kelio priežiūra. Toliau inžinieriai projektuoja naują kelio trasą, atsižvelgdami į vietos topografiją, eismo srautus, aplinkosaugos aspektus ir kitus veiksnius.

  2. Grunto darbai: Tai apima gruntavimo, niveliavimo, įrengimo ar net gruntinio pamato kūrimo darbus, reikalingus naujo kelio trasos formavimui arba esamo kelio pagrindo stiprinimui.

  3. Kelio dangos įrengimas: Tai yra svarbiausias etapas, kuris apima asfalto arba betono dangos įrengimą. Šis etapas taip pat apima kelio ženklinimą, t.y. įrengiant kelio ženklus, važiuojamus juostų žymes ir kitus kelio paviršiaus ženklus.

  4. Inžineriniai darbai: Tai gali apimti tiltų, tunelių, barjerų ir kitų konstrukcijų statybas, kurios yra būtinos kelio infrastruktūrai.

  5. Aplinkos apsauga: Tai svarbi dalis kelio tiesinimo proceso, kurios metu atliekami veiksmai, kad būtų minimaliai paveikta gamta, tokių kaip erozijos kontrolė, vandens valdymas ir gyvūnų gyvenamosios vietos išsaugojimas.

  6. Priežiūra: Po kelio tiesimo baigimo reikia nuolat stebėti ir prižiūrėti kelią, kad būtų užtikrinta saugi ir efektyvi naudojimo patirtis. Tai gali apimti reguliarią kelio būklės tikrinimą, kelio remontą bei kitas būtinas priežiūros veiklas.

Todėl, kelio tiesimas yra sudėtingas procesas, reikalaujantis kruopščios planavimo, inžinerijos ir statybos darbų koordinacijos, siekiant užtikrinti saugų, efektyvų ir patvarų kelių tinklą.

Mes siūlome puikius partnerystės pasiūlymus

Image
Image

Sekite mus:

Informacija

Kontaktai

Baltic Construction Corp, UAB

Įmonės kodas: 306311317

PVM kodas: LT100016449917

Susisiekite dabar

R. Kalantos g. 76 C, Kaunas