Trinkelių klojimas

2023 m. įkurta bendrovė savo gaminius ir sprendimus pristato daugiau nei 130 šalių.

Trinkelių klojimas

Trinkelių klojimas Vilniuje

Image

Trinkelių klojimas Kaune

Image

Trinkelių klojimas Klaipėdoje

Image

Trinkelių klojimas Šiauliuose

Image
Image

Atliekame trinkelių klojimo darbus

Planuojate trinkelių klojimo darbus? Mes esame Jūsų patikimas partneris, kuris užtikrins kokybišką ir tvarkingą trinkelių klojimą, atitinkantį Jūsų lūkesčius.

Kreiptis

+370 669 00990

info@bcc.lt

R. Kalantos g. 76 C, Kaunas

Kodėl rinktis mus?

 • Patirtis ir profesionalumas: Turime ilgametę patirtį trinkelių klojimo srityje ir puikiai įvaldome įvairias technologijas bei medžiagas.

 • Kokybiškos medžiagos: Naudojame tik aukštos kokybės trinkeles, kurios ne tik atrodo estetiškai, bet ir yra ilgaamžės bei atsparios aplinkos sąlygoms.

 • Detalių dėmesys: Kiekvienas trinkelių klojimo projektas yra unikalus. Todėl teikiame didelį dėmesį detalėms ir kliento poreikiams, siekdami užtikrinti visišką jūsų pasitenkinimą rezultatu.

 • Efektyvumas ir laiku atlikimas: Dirbame greitai ir efektyviai, tačiau nepriekaištingai, laikydamiesi numatytų terminų.

 • Kreiptis

  +370 669 00990

  info@bcc.lt

  R. Kalantos g. 76 C, Kaunas

Image

Mūsų klientų atsiliepimai

Dažniausiai užduodami klausimai apie trinkelių klojimą
01Kokia yra trinkelių naudojimo paskirtis?

Trinkelės gali būti naudojamos įvairioms paskirtims, įskaitant takų, kiemų, terasų, aikštelių arba automobilių stovėjimo aikštelių dangos kūrimą. Jos suteikia tvirtą ir estetišką paviršių.

Kontaktai

Kreiptis +370 669 00990

Trinkelių klojimas yra populiarus ir estetiškas būdas sukurti tvirtą bei tvarkingą paviršių įvairiuose projektuose, nuo kiemų ir takų iki terasų ir automobilių stovėjimo aikštelių. 

 

Trinkelių klojimas pasiruošimas

 

 1. Trinkelių paviršiaus paruošimas: Prieš pradedant trinkelių klojimo darbus, būtina paruošti paviršių. Tai apima iškastą žemės sluoksnį lyginant ir sutvirtinant jį, taip pat užtikrinant tinkamą vandens nutekėjimą.

 2. Trinkelių Paruošimas: Patikrinkite, ar visos trinkelės yra nesugadintos ir tinkamos naudojimui. Jei reikia, pjaustykite trinkelių, kad jos atitiktų reikiamus matmenis ir formas.

Trinkelių Klojimas

 1. Išdėstymas: Pradėkite kloti trinkelių nuo vienos vietos, plokščiai išdėstant jas ant paruošto paviršiaus. Atkreipkite dėmesį į lygumo ir lygiagrečių linijų palaikymą.

 2. Lyginimas: Naudojant lyginimo reikmenis, tokius kaip lygintuvai arba kumščiai, lyginkite trinkelių paviršių, užtikrindami vienodą aukštį ir tvirtumą.

 3. Tarpų Užpildymas: Užpildykite tarpus tarp trinkelių smėliu arba cemento mišiniu. Tai padės tvirtai pritvirtinti trinkelių dangą ir sumažinti judėjimo galimybę.

 Baigiamieji trinkelių darbai

 1. Valymas: Po trinkelių klojimo užtikrinkite, kad paviršius būtų valytas nuo perteklinio smėlio, cemento arba bet kokio kito nešvarumo. Tai padės išlaikyti tvarkingą ir estetišką išvaizdą.

 2. Džiūvimo Laikas: Palikite trinkelių dangą tinkamai išdžiūti prieš pradedant ją naudoti. Tai užtruks kelias dienas, priklausomai nuo naudojamų medžiagų ir oro sąlygų.

Trinkelių klojimas gali būti iššūkis, tačiau laikantis tinkamų technikų ir atliekant kruopštų darbą, galima pasiekti profesionalų lygį rezultatų. Jei neturite patirties arba norite užtikrinti aukščiausią kokybę, geriausiai kreiptis į patyrusius trinkelių klojimo specialistus.

Mes siūlome puikius partnerystės pasiūlymus

Image
Image

Sekite mus:

Informacija

Kontaktai

Baltic Construction Corp, UAB

Įmonės kodas: 306311317

PVM kodas: LT100016449917

Susisiekite dabar

R. Kalantos g. 76 C, Kaunas