Fasado įrengimo darbai

2023 m. įkurta bendrovė savo gaminius ir sprendimus pristato daugiau nei 130 šalių.

Fasado įrengimo darbai

Fasado įrengimo darbai Vilniuje

Image

Fasado įrengimo darbai Kaune

Image

Fasado įrengimo darbai Klaipėdoje

Image

Fasado įrengimo darbai Šiauliuose

Image
Image

Atliekame fasado įrengimo darbus

Mūsų įmonė siūlo aukštos kokybės fasado įrengimo darbų paslaugas, kurios privers Jūsų pastatą atspindėti grožį ir funkcionalumą.

Kreiptis

+370 669 00990

info@bcc.lt

R. Kalantos g. 76 C, Kaunas

Kodėl rinktis mus?

 • Profesionalumas ir patirtis: Mūsų komanda yra sudaryta iš patyrusių specialistų, kurie puikiai supranta fasadų įrengimo procesą ir gali jį įgyvendinti aukščiausiu lygiu.

 • Kokybiškos medžiagos: Naudojame tik aukštos kokybės medžiagas, kurios užtikrina ilgaamžiškumą ir atsparumą aplinkos sąlygoms.

 • Individualus požiūris: Kiekvienas fasado projektas yra unikalus, todėl mes stengiamės atsižvelgti į kliento pageidavimus ir užtikrinti, kad galutinis rezultatas atitiktų visus lūkesčius.

 • Gamybinis efektyvumas: Mes dirbame greitai ir efektyviai, laikydamiesi numatytų terminų ir biudžeto.

 • Kreiptis

  +370 669 00990

  info@bcc.lt

  R. Kalantos g. 76 C, Kaunas

Image
Dažnai užduodami klausimai
01Kas yra fasado įrengimo darbai?

Fasado įrengimo darbai yra procesas, kuriuo pastato fasadas yra įrengiamas arba atnaujinamas, siekiant pagerinti pastato išvaizdą, apsaugoti nuo atmosferos sąlygų poveikio ir padidinti pastato energijos efektyvumą. Šie darbai gali apimti įvairias veiklas nuo naujo fasado montavimo iki seno fasado atnaujinimo. Štai pagrindiniai fasado įrengimo darbų etapai:

1. Paruošiamieji darbai: Pirmasis žingsnis yra paruošiamieji darbai, kurių metu pasiruošiama pastato siena fasado įrengimui ar atnaujinimui. Tai apima seno fasado pašalinimą, sienų valymą ir tinkavimą, bei bet kokias kitas reikalingas paruošiamąsias veiklas.

2. Šilumos izoliacijos montavimas: Po sienų paruošimo pradedamas šilumos izoliacijos montavimas. Tai gali būti atliekama įvairiais būdais, įskaitant šilumos izoliacijos plokščių, šilumos izoliacijos tinklo ar purškiamos izoliacijos montavimą.

3. Fasado apdailos montavimas: Toliau pradedama montuoti fasado apdailos medžiagas. Tai gali būti įvairios medžiagos, tokiomis kaip tinkas, mūras, plytos, klinkerio plytelės, šalmai, kompozitinės plokštės, faneros plokštės ir kt. Pasirenkama apdailos medžiaga priklauso nuo pastato stiliaus, vietos ir savininko norų.

4. Langų ir durų montavimas: Po fasado apdailos montavimo pradedami montuoti langai ir durys. Tai apima įvairių tipo langų ir durų įrengimą, tokių kaip plastikiniai, mediniai ar metaliniai langai ir durys.

5. Apšvietimo sistemos įrengimas: Kitas žingsnis gali būti apšvietimo sistemų, tokių kaip išoriniai šviestuvai arba LED juostos, įrengimas. Tai gali padėti pabrėžti pastato architektūrinę išraišką ir suteikti papildomos saugos naktį.

6. Baigiamieji darbai: Baigiamuosius darbus gali sudaryti visų įrengimo darbų apžiūra, gali būti atliekami galutiniai apdailos darbai, kaip fasado valymas, išvalymas ir apsaugos dangos uždėjimas.

Fasado įrengimo darbai turi būti atliekami atidžiai ir atitinkant visus statybos ir saugos reikalavimus, siekiant užtikrinti ilgaamžį ir kokybišką rezultatą. Taigi, svarbu dirbti su patyrusiais ir kvalifikuotais statybos specialistais, kurie galėtų atlikti šiuos darbus tinkamai.

Kontaktai

+370 669 00990

info@bcc.lt

R. Kalantos g. 76 C, Kaunas

Mes siūlome puikius partnerystės pasiūlymus

Image
Image

Sekite mus:

Informacija

Kontaktai

Baltic Construction Corp, UAB

Įmonės kodas: 306311317

PVM kodas: LT100016449917

Susisiekite dabar

R. Kalantos g. 76 C, Kaunas