Fasado įrengimo darbai Vilniuje

2023 m. įkurta bendrovė savo gaminius ir sprendimus pristato daugiau nei 130 šalių.

Fasado įrengimo darbai

Image

Atliekame fasado įrengimo darbus

Mūsų įmonė siūlo aukštos kokybės fasado įrengimo darbų paslaugas, kurios privers Jūsų pastatą atspindėti grožį ir funkcionalumą.

Kreiptis

+370 669 00990

info@bcc.lt

R. Kalantos g. 76 C, Kaunas

Fasado įrengimo darbų kaina

 • Profesionalumas ir patirtis: Mūsų komanda yra sudaryta iš patyrusių specialistų, kurie puikiai supranta fasadų įrengimo procesą ir gali jį įgyvendinti aukščiausiu lygiu.

 • Kokybiškos medžiagos: Naudojame tik aukštos kokybės medžiagas, kurios užtikrina ilgaamžiškumą ir atsparumą aplinkos sąlygoms.

 • Individualus požiūris: Kiekvienas fasado projektas yra unikalus, todėl mes stengiamės atsižvelgti į kliento pageidavimus ir užtikrinti, kad galutinis rezultatas atitiktų visus lūkesčius.

 • Gamybinis efektyvumas: Mes dirbame greitai ir efektyviai, laikydamiesi numatytų terminų ir biudžeto.

 • Kreiptis

  +370 669 00990

  info@bcc.lt

  R. Kalantos g. 76 C, Kaunas

Image
Dažnai užduodami klausimai
01Kokių specifinių leidimų ar sertifikatų gali reikėti norint atlikti fasado įrengimo darbus?

Fasado įrengimo darbų atlikimas gali priklausyti nuo konkrečių leidimų ar sertifikatų, priklausomai nuo regiono, kurį jūsų atliekamas darbas yra. Kiekvienoje šalyje ar net regione gali būti skirtingi reikalavimai, tačiau štai keletas bendrų leidimų ar sertifikatų, kurie gali būti reikalingi fasado įrengimo darbams atlikti:

 1. Statybos leidimas: Daugumoje vietų statybos leidimas yra būtinas, norint atlikti bet kokius statybos ar renovacijos darbus. Tai gali apimti išsamų projekto planą, kurį reikia pateikti vietos statybos departamentui ar kitai atitinkamai institucijai.

 2. Aplinkosaugos leidimas: Kai kuriuose regionuose gali būti reikalingas aplinkosaugos leidimas, ypač jei atliekami darbai gali turėti įtakos aplinkai, pvz., jei naudojamos cheminės medžiagos arba yra potencialių teršalų išmetimo rizika.

 3. Darbų licencija: Kvalifikuoti statybos ar fasado įrengimo specialistai gali turėti būti licencijuoti tam, kad galėtų teisėtai atlikti darbus. Tokios licencijos gali būti išduodamos vietos statybos ar reguliavimo institucijų.

 4. Garantinis sertifikatas: Kai kuriems medžiagų gamintojams gali būti reikalinga sertifikacija, patvirtinanti, kad jų produktai atitinka tam tikrus standartus ir turi garantiją. Tokiu būdu užtikrinama, kad naudojamos medžiagos yra kokybiškos ir atitinka reikalavimus.

 5. Sauga ir sveikata darbe: Kai kuriose šalyse gali būti reikalavimai dėl darbuotojų saugos ir sveikatos darbe (DSSD). Tai gali apimti specialų apmokymą, darbo su aukštu lygiu ar pavojingomis medžiagomis licenciją ir t.t.

 6. Fasado dizaino ar architektūros leidimas: Kai kuriais atvejais gali būti reikalaujama gauti leidimą iš vietos architektūros ar dizaino komisijos, ypač jei atliekami darbai turės įtakos pastato išvaizdai ar yra dėmesys į vietos dizaino reikalavimus.

Šie yra bendrieji leidimai ir sertifikatai, kurie gali prireikti fasado įrengimo darbams atlikti. Svarbu pasitikrinti konkrečius reikalavimus ir procedūras savo regione ar šalyje prieš pradedant darbus, kad būtų užtikrintas teisėtumas ir saugumas.

Mes siūlome puikius partnerystės pasiūlymus

Image
Image

Sekite mus:

Informacija

Kontaktai

Baltic Construction Corp, UAB

Įmonės kodas: 306311317

PVM kodas: LT100016449917

Susisiekite dabar

R. Kalantos g. 76 C, Kaunas