Mūrijimo darbai

2023 m. įkurta bendrovė savo gaminius ir sprendimus pristato daugiau nei 130 šalių.

Mūrijimo darbai

Mūrijimo darbai Vilniuje

Image

Mūrijimo darbai Kaune

Image

Mūrijimo darbai Klaipėdoje

Image

Mūrijimo darbai Šiauliuose

Image
Image

Atliekame mūrijimo darbus

Reikalingi kokybiški ir patikimi mūrijimo darbai? Mes esame Jūsų patikimas partneris, kuris pasirūpins kiekvienos detalės kokybe ir projektų sėkme.

Kreiptis

+370 669 00990

info@bcc.lt

R. Kalantos g. 76 C, Kaunas

Mūrijimo darbai

 • Patirtis ir profesionalumas: Turime ilgametę patirtį mūrijimo darbų srityje ir puikiai suprantame skirtingų statybinių medžiagų savybes bei panaudojimo galimybes.

 • Kokybiškos medžiagos: Naudojame tik aukštos kokybės statybines medžiagas, kurios garantuoja tvirtą ir patvarų mūrinių konstrukcijų ilgaamžiškumą.

 • Saugumas ir patikimumas: Mūsų darbai atliekami laikantis griežčiausių saugos standartų, užtikrinantys tiek mūrinio darbo kokybę, tiek darbuotojų ir klientų saugumą.

 • Individualus požiūris: Kiekvienas projektas yra unikalus, todėl teikiame individualų dėmesį kiekvienam klientui ir jo pageidavimams bei lūkesčiams.

Kreiptis

+370 669 00990

info@bcc.lt

R. Kalantos g. 76 C, Kaunas

Image
Dažnai užduodami klausimai
01Kaip vertinti ir numatyti murijimo darbų sąnaudas?

Murijimo darbų sąnaudas vertinti ir numatyti gali būti sudėtinga, nes jos priklauso nuo įvairių veiksnių, tokie kaip murijimo objekto dydis, sudėtingumas, naudojamos medžiagos, darbo sąlygos ir kt. Štai keletas svarbių žingsnių, kaip tai padaryti:

 1. Nustatykite Murijimo Objekto Dydį ir Sudėtingumą: Pirmiausia nustatykite murijimo objekto dydį ir sudėtingumą. Tai gali apimti sienų, pamatų, lubų ar kitų konstrukcijų murijimą. Kuo didesnis objektas ir kuo sudėtingesni yra jo konstrukcijos, tuo didesnės gali būti sąnaudos.

 2. Medžiagų Kainos: Įvertinkite medžiagų kainas, kurios bus naudojamos murijimo darbams atlikti. Tai apima plytų, blokų, cemento, smėlio, skiedinio ir kitų statybinių medžiagų kainas. Pasitarkite su vietiniais tiekėjais ar statybinės medžiagų parduotuvėmis, kad gautumėte tikslias kainas.

 3. Darbo Jėgos Sąnaudos: Įvertinkite darbuotojų skaičių ir darbo valandas, reikalingas murijimo darbams atlikti. Atsižvelkite į darbo užmokesčio ir socialinių išmokų sąnaudas. Žinoma, darbo jėgos sąnaudos gali skirtis priklausomai nuo naudojamų technologijų ir įgūdžių lygio.

 4. Įrangos ir Įrankių Sąnaudos: Įvertinkite naudojamos įrangos ir įrankių nuomos ar įsigijimo sąnaudas. Tai gali apimti plytų pjovimo mašinas, cemento maišytuvus, lygiavimo lenkinius, kaltus, kumščius ir kt.

 5. Transportavimo Sąnaudos: Jei reikia, įvertinkite transportavimo sąnaudas, susijusias su medžiagų gabenimu į darbo vietą ir iš jos, taip pat su darbuotojų transportavimu.

 6. Papildomos Išlaidos: Atkreipkite dėmesį į papildomas išlaidas, tokias kaip teisiniai leidimai, saugos priemonės, teritorijos paruošimas, saugos inspekcijos ir kt.

 7. Rizikos Veiksniai: Įvertinkite potencialias rizikas ir nežinomybes, kurios gali atsirasti vykdant murijimo darbus, ir atsargiai įtraukite jas į bendrą sąnaudų skaičiavimą.

 8. Sudarykite Biudžetą: Remiantis surinkta informacija, sudarykite biudžetą, kuriame atsispindės visos numatytos murijimo darbų sąnaudos. Būkite realistiniai ir atsižvelkite į galimas nuostolius ar papildomas išlaidas.

Atlikę šiuos žingsnius, galėsite turėti tikslesnę idėją apie murijimo darbų sąnaudas ir tinkamai planuoti savo projektą. Svarbu atsiminti, kad kiekvienas projektas gali turėti unikalių veiksnių, kurie gali paveikti sąnaudas, todėl reikia atidžiai įvertinti visus aspektus.

Mes siūlome puikius partnerystės pasiūlymus

Image
Image

Sekite mus:

Informacija

Kontaktai

Baltic Construction Corp, UAB

Įmonės kodas: 306311317

PVM kodas: LT100016449917

Susisiekite dabar

R. Kalantos g. 76 C, Kaunas