Elektros instaliacijos darbai

2023 m. įkurta bendrovė savo gaminius ir sprendimus pristato daugiau nei 130 šalių.

Elektros instaliacijos darbai

Elektros instaliacijos Vilniuje

Image

Elektros instaliacijos Kaune

Image

Elektros instaliacijos Klaipėdoje

Image

Elektros instaliacijos Šiauliuose

Image
Image

Atliekame elektros instaliacijos darbus

Reikalingos kokybiškos elektros instaliacijos darbų paslaugos? Mes čia, kad Jums padėtume pasirūpinti visais Jūsų elektros reikalais!

Kreiptis

+370 669 00990

info@bcc.lt

R. Kalantos g. 76 C, Kaunas

Kodėl mes?

  • Patirtis ir profesionalumas: Mūsų komanda sudaryta iš patyrusių ir sertifikuotų specialistų, kurie atlieka darbus su aukščiausiu profesionalumu ir atsakingumu.

  • Saugumas ir patikimumas: Saugumas yra mūsų pirmenybė. Atliekame elektros instaliacijos darbus laikydamiesi griežčiausių saugos standartų, užtikrinant, kad jūsų elektros sistema būtų ne tik efektyvi, bet ir saugi.

  • Individualus požiūris: Suprantame, kad kiekvienas klientas yra unikalus. Todėl suteikiame individualų dėmesį kiekvienam projektui, atsižvelgdami į jūsų pageidavimus ir poreikius.

  • Kokybė ir efektyvumas: Naudojame tik aukštos kokybės medžiagas ir modernias technologijas, siekdami užtikrinti, kad mūsų atlikti darbai būtų ilgaamžiai ir patikimi.

  • Kreiptis

  • +370 669 00990

    info@bcc.lt

    R. Kalantos g. 76 C, Kaunas

Image
Dažnai užduodami klausimai
01Kokios yra Vidaus elektros darbų kainos?

Vidaus elektros darbų kainos gali labai skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių, įskaitant regioną, paslaugų kokybę, darbų apimtį, naudojamų medžiagų kokybę ir kitus veiksnius. Čia pateiksiu kainų diapazoną pagal skirtingus elektros darbus:

1. Elektros instaliacijos kaina: Naujos elektros instaliacijos kaina gali skirtis nuo 20 iki 100 EUR už kvadratinį metrą. Tai apima laidų, elektros skydelio, jungiklių ir rozetės įrengimą.

2. Jungčių ir rozetės įrengimo kaina: Paprasto lango jungiklio ar rozetės įrengimo kaina gali būti apie 30–50 EUR, o sudėtingesnių ar specialiųjų rozetės tipų montavimas gali kainuoti daugiau.

3. Elektros laidų keitimo kaina: Elektros laidų keitimo kaina priklauso nuo jų ilgio ir sudėtingumo. Vidutiniškai galima skaičiuoti nuo 50 iki 150 EUR už laidą.

4. Šviestuvo montavimo kaina: Montuojant šviestuvą, kaina priklauso nuo jo tipo ir sudėtingumo. Paprasto šviestuvo įrengimas gali kainuoti nuo 30 iki 100 EUR, o sudėtingesnių ir dizaino šviestuvų montavimas gali būti brangesnis.

5. Elektros skydelio keitimo kaina: Elektros skydelio keitimo kaina priklauso nuo jo dydžio ir sudėtingumo. Vidutiniškai kaina gali būti tarp 200 ir 1000 EUR.

6. Elektros sistemų priežiūros ir tvarkymo kaina: Paprastiems priežiūros darbams ir gedimų pašalinimui kaina gali būti apie 50–100 EUR už valandą, o sudėtingesniems darbams, tokiems kaip gedimų paieška ir tvarkymas, kaina gali būti aukštesnė.

Kontaktai

+370 669 00990

info@bcc.lt

R. Kalantos g. 76 C, Kaunas

Mes siūlome puikius partnerystės pasiūlymus

Image
Image

Sekite mus:

Informacija

Kontaktai

Baltic Construction Corp, UAB

Įmonės kodas: 306311317

PVM kodas: LT100016449917

Susisiekite dabar

R. Kalantos g. 76 C, Kaunas