Vidaus apdailos darbai

2023 m. įkurta bendrovė savo gaminius ir sprendimus pristato daugiau nei 130 šalių.

Vidaus apdailos darbai

Vidaus apdailos darbai Vilniuje

Image

Vidaus apdailos darbai Kaune

Image

Vidaus apdailos darbai Klaipėdoje

Image

Vidaus apdailos darbai Šiauliuose

Image
Image

Atliekame vidaus apdailos darbus

Mūsų profesionali komanda specializuojasi vidaus apdailos darbuose, suteikdama jūsų namams stilingą ir patrauklų išvaizdą.

Kreiptis

+370 669 00990

info@bcc.lt

R. Kalantos g. 76 C, Kaunas

Vidaus apdailos darbų kaina

Pasitikėkite mumis, kai reikia kokybiškų vidaus apdailos paslaugų. Mes galime atlikti visus įmanomus darbus - nuo sienų dažymo iki grindų plytelių klojimo, nuo lubų remonto iki interjero dekoravimo. Nepriklausomai nuo jūsų poreikių, mes turime sprendimą, kuris atitiks jūsų lūkesčius.

Mūsų prioritetas - jūsų patogumas ir pasitenkinimas rezultatu. Mes dirbame tik su aukštos kokybės medžiagomis ir įrankiais, siekdami užtikrinti ilgaamžiškumą ir puikų estetinį rezultatą.

Suteikite savo namams tai, ką jie verti su mūsų vidaus apdailos darbų paslaugomis. Susisiekite su mumis šiandien, kad pradėtumėte kurti savo sapnų namus!"

Kreiptis

+370 669 00990

info@bcc.lt

R. Kalantos g. 76 C, Kaunas

Image
Dažnai užduodami klausimai
01Kokios yra populiariausios vidaus apdailos medžiagos šiuolaikiniuose interjeruose?

1. Tapetai: Tapetai yra viena iš populiariausių vidaus apdailos medžiagų dėl jų įvairovės dizainų, spalvų ir tekstūrų. Šiuolaikiniai tapetai gali imituoti įvairias tekstūras, nuo natūralaus medžio iki betono ar marmuro, suteikdami interjerui modernų ir prabangų išvaizdą.

2. Dažai: Dažai visada buvo viena iš pagrindinių vidaus apdailos medžiagų. Šiuolaikiniai dažai siūlo plačią spalvų paletę ir įvairius paviršiaus efektus, tokius kaip matinis, pusiau blizgus arba blizgus, leisdami kurti įvairių stilių interjerus.

3. Plytelės: Plytelės yra labai funkcionali ir estetiška vidaus apdailos medžiaga, ypač vonios kambaryje ir virtuvėje. Šiuolaikinės plytelės pasižymi įvairių formų, spalvų ir dizainų įvairove, leisdamos kurti unikalius ir modernius interjerus.

4. Mediena: Mediena suteikia šilumą ir natūralumą interjerui. Populiarios medžio apdailos formos apima grindų dangas, lubas, sienų apdailą ir baldus. Šiuolaikiniai dizaineriai naudoja medieną įvairiais būdais, pritaikydami ją skirtingiems stiliams, nuo minimalistinio iki šiuolaikinio rustiko.

5. Metalas: Metalas yra vis populiaresnė vidaus apdailos medžiaga, suteikianti modernų ir industrinį švytėjimą. Jis naudojamas sienų apdailai, grindų dangoms, baldų detalių kūrimui ir dekoratyviniams elementams.

6. Stiklas: Stiklas suteikia erdvę, šviesumą ir modernų išvaizdą interjerui. Jis naudojamas kaip grindų dangos, sienų apdailos, pertvarų, durų ir langų medžiaga.

7. Kompozitinės medžiagos: Kompozitinės medžiagos, tokios kaip kompozitinės plytelės, grindinės dangos ar apdailos plokštės, yra populiarios dėl jų atsparumo, lengvumo ir plačios dizaino įvairovės.

Šios medžiagos ne tik suteikia galimybes kurti įvairių stilių ir funkcionalumą atitinkančius interjerus, bet ir leidžia eksperimentuoti su formomis, spalvomis ir tekstūromis, siekiant sukurti unikalius ir asmeninius gyvenamųjų erdvių sprendimus. Tai tik keletas iš populiariausių vidaus apdailos medžiagų, kurios padeda kurti modernius ir funkcionalius interjerus.

Mes siūlome puikius partnerystės pasiūlymus

Image
Image

Sekite mus:

Informacija

Kontaktai

Baltic Construction Corp, UAB

Įmonės kodas: 306311317

PVM kodas: LT100016449917

Susisiekite dabar

R. Kalantos g. 76 C, Kaunas