Stogo įrengimo darbai

2023 m. įkurta bendrovė savo gaminius ir sprendimus pristato daugiau nei 130 šalių.

Stogo įrengimo darbai

Stogo įrengimo darbai Vilniuje

Image

Stogo įrengimo darbai Kaune

Image

Stogo įrengimo darbai Klaipėdoje

Image

Stogo įrengimo darbai Šiauliuose

Image
Image

Atliekame stogo įrengimo darbus

Norite patikimo ir profesionalaus stogo įrengimo paslaugų teikėjo ? Mes esame čia, kad padėtume!

Su daugybe metų patirties ir aukštos kokybės medžiagų naudojimu, mūsų komanda užtikrina jūsų stogo ilgaamžiškumą ir patikimumą.

Kreiptis

+370 669 00990

info@bcc.lt

R. Kalantos g. 76 C, Kaunas

Stogo įrengimo darbų kaina

  • Patirtis ir profesionalumas: Turime ilgametę patirtį stogų įrengimo srityje ir puikiai įvaldome įvairias technologijas bei medžiagas.

  • Kokybiškos medžiagos: Naudojame tik aukštos kokybės stogų medžiagas, kurios ne tik atrodo estetiškai, bet ir yra ilgaamžės bei atsparios aplinkos sąlygoms.

  • Detalių dėmesys: Kiekvienas naujas stogo projektas yra unikalus. Todėl teikiame didelį dėmesį detalėms ir kliento poreikiams, siekdami užtikrinti visišką jūsų pasitenkinimą rezultatu.

  • Efektyvumas ir laiku atlikimas: Dirbame greitai ir efektyviai, tačiau nepriekaištingai, laikydamiesi numatytų terminų.

Image
Dažnai užduodami klausimai
01Kokie yra pagrindiniai etapai stogo įrengimo darbuose?

Stogo įrengimo darbai yra svarbus procesas, siekiant užtikrinti pastato ilgaamžiškumą ir patikimumą. Šiuose darbuose yra keletas pagrindinių etapų, kuriuos svarbu atlikti kruopščiai ir atidžiai. Štai pagrindiniai etapai stogo įrengimo darbuose:

1. Projektavimas ir planavimas: Pirmas žingsnis yra tinkamas projektavimas ir planavimas. Šiame etape svarbu nuspręsti dėl tinkamos stogo formos, stogo dangos tipo, izoliacijos, ventiliacijos sistemos ir kitų svarbių elementų. Taip pat svarbu atsižvelgti į vietos statybos taisykles, reglamentus ir klimato sąlygas.

2. Paruošiamieji darbai: Antrasis žingsnis yra paruošiamieji darbai. Tai apima senos stogo dangos pašalinimą, senų medžiagų šalinimą, valymą ir paviršiaus paruošimą naujam stogui. Svarbu užtikrinti, kad stogo konstrukcija būtų tvirta ir lygi, o po stogu būtų tinkama drenažo sistema.

3. Izoliacija: Trečiasis žingsnis yra stogo izoliacija. Izoliacija yra svarbi, siekiant sumažinti šilumos nuostolius ir užtikrinti pastato energijos efektyvumą. Įprastos izoliacijos medžiagos apima mineralinę vatą, putplastį arba ekologiškas alternatyvas.

4. Stogo konstrukcijos įrengimas: Ketvirtasis žingsnis yra stogo konstrukcijos įrengimas. Tai apima stogo gervės, skersmenis, dengimo laistytuvus, papildomus stiprintuvus ir kitus elementus, kurie suteikia stogui struktūrinį tvirtumą ir atsparumą apkrovoms.

5. Stogo dangos montavimas: Penktasis žingsnis yra stogo dangos montavimas. Tai gali būti skirtingos stogo dangos medžiagos, tokių kaip stogo plytelės, skarda, stogo plienas, stogo dangos šiferis arba stogo dangos membrana. Svarbu atsižvelgti į gamintojo nurodymus ir tinkamai įrengti stogo dangą, kad būtų užtikrintas stogo sandarumas ir ilgaamžiškumas.

6. Vėdinimas ir drenažas: Šeštasis žingsnis yra stogo vėdinimas ir drenažas. Svarbu užtikrinti tinkamą oro cirkuliaciją po stogu ir efektyvią drėgmės nutekėjimą. Tai padės išvengti kondensato susidarymo ir stogo dangos pažeidimų.

7. Baigiamieji darbai: Galiausiai, septintasis žingsnis yra baigiamieji darbai. Tai apima visų jungčių ir skylių uždarymą, kištukų, profilių ir kitų detalių montavimą. Taip pat svarbu atlikti galutinę patikrą ir priežiūrą, siekiant užtikrinti, kad stogas būtų tvirtas ir funkcionalus.

Mes siūlome puikius partnerystės pasiūlymus

Image
Image

Sekite mus:

Informacija

Kontaktai

Baltic Construction Corp, UAB

Įmonės kodas: 306311317

PVM kodas: LT100016449917

Susisiekite dabar

R. Kalantos g. 76 C, Kaunas